Open Labotec

Zaspokajanie przyszłych

potrzeb już dziś!

Doradzamy ambitnym firmom w szczególności z sektora medycznego, w różnych aspektach. Zapewniamy dynamiczne wsparcie, od własności intelektualnej, przez audyty, po analizę naukową. Łączymy nasze usługi, aby wspierać klientów w zakresie krótkoterminowych celów i długoterminowej wizji.

Technologia znacząco zmieniła sposób, w jaki przeprowadzamy badania i analizy. Wskazując za przykład sektor medyczny: jesteśmy teraz w nowej erze medycyny, w której przełomowa nauka przekształca opiekę w innowacyjne podejście do leczenia. Przez dziesięciolecia firmy farmaceutyczne i medyczne musiały pracować w tradycyjny sposób i zajmować się wszystkim na własną rękę, od badań i rozwoju, po wdrożenie nowego produktu na rynek.

Open Labotec zapewnia infrastrukturę laboratoryjną, usługi badawcze i wsparcie merytoryczne, szczególnie w zakresie wyzwań związanych z wprowadzaniem produktów na rynek, testowaniem oraz kompleksowym przygotowaniem do certyfikacji. Wspieramy nie tylko poprzez dzielenie się praktyczną wiedzą, ale także pomagając w tworzeniu strategii na wymagających rynkach. Open Labotec pomaga uniknąć nieproduktywnych prac badawczo-rozwojowych, projektów przynoszących straty i problemów prawnych.

Firmy innowacyjne ścigają się, aby nadążać za niesamowitym postępem w branży i być prekursorem nowego rozwiązania na rynku. Świat ciągle się zmienia, a firmy, które chcą nadal się rozwijać, muszą poprawić swoją wydajność w zakresie badań i rozwoju, obniżyć koszty i przejść od sprzedaży rozwiązań do zarządzania wynikami, co wymaga wspólnego wysiłku.

Zapewniamy dynamiczne wsparcie, od ochrony własności intelektualnej po analizę naukową, a także poprzez dostęp do konkretnych danych i wykwalifikowanych specjalistów. W naszych działaniach wychodzimy poza typowe metody pracy, dzięki czemu maksymalnie zwiększamy efektywność. Nasze profesjonalne wsparcie zmniejsza ryzyko portfela i projektu oraz koszty badań i rozwoju, jednocześnie zwiększając potencjał innowacyjności.

Potrzebujesz firmy, której możesz zaufać?

Takiej, która pomoże zmienić przyszłość, a nie koncentruje się na tym co już było?

Współpracujemy z jednostkami biznesowymi posiadającymi wewnętrzne centra badawczo-rozwojowe, które traktują innowacyjne produkty jako źródło własnej przewagi konkurencyjnej.

Skontaktuj się z nami!

Oferujemy kompleksowe wsparcie oparte na dogłębnej wiedzy specjalistycznej i znajomości danej branży, skoncentrowane na dostarczaniu usług, których potrzebujesz, w czasie kiedy ich potrzebujesz, aby stale pomagać ci rozwijać
i ulepszać Twój biznes. Współpracując z nami, otrzymasz usługę adekwatną do swoich potrzeb biznesowych, która będzie dostarczona przez zespół specjalistów, zdeterminowanych by pracować w Twoim interesie, żeby pomóc Ci szybciej podejmować właściwe decyzje i przyspieszyć rozwój Twojej firmy.

Wspólnie tworzymy ciekawe pomysły, które później przynoszą wymierne rezultaty. Robimy wszystko, czego można oczekiwać od profesjonalnego zespołu specjalistów, i wiele więcej, niezależnie od struktury i wielkości Twojego przedsiębiorstwa. Nasz zespół składający się ze specjalistów w zakresie certyfikacji wyrobów, analizy stanu techniki i nauki, prawników, specjalistów marketingu, opieki zdrowotnej, regularnie pogłębia swoje kompetencje, aby mieć pewność, że posiada aktualną wiedzę i umiejętności, zapewniające przygotowanie na pojawiające się zmiany w branży.

Będziemy z Tobą na każdym kroku, ułatwiając Ci życie i oferując fachowe porady, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Współpracujemy z markami, od globalnych firm po mniejsze start-upy, aby zdefiniować obsługiwane branże i zapewnić lepsze rozwiązania dla klientów.

Szukasz indywidualnego wsparcia?

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną wstępną konsultację i zobaczyć jak możemy Ci pomóc.

Kontakt